BARBA MEN’S BRILLIANTINE LOTION 100 ML

850 ден

Лесен лосион кој помага да се елиминира разлетувањето, постигнувајќи брилијантен, сјаен финиш и со лесен мирис кој не се менува во текот на денот. Не остава остатоци и не се суши. Наменет е за брада и коса.

Начин на употреба: Се нанесува на сува коса или брада и се стилизира по желба.

Категорија: таг

Опис

Брилијантин за коса , за креирање класичен сјаен изглед.