BARBA MEN’S STRENGTHING LOTION 200 ML

1,100 ден

Лусион за зајакнување на косата,подобрување на текстурата и волуменот со активни билни екстрати,вредни амино киселини,витамин и провитамин б5.Содржи екстрат од коприва,рузмарин и биотин.Се нанесува два пати во текот на денот низ цела должина со кружни движења.Нуди видливи резултати по 2 месеци.

Категорија: таг

Опис

Лусион за зајакнување на косата,подобрување на текстурата и волуменот на косата.