BARBA HAIR GEL 500 ML

1,100 ден

Гел за стајлинг за мажи, нуди и задржување и сјај. Збогатен со пантенол, продира длабоко во структурата на косата и ја храни. Долготраен стајлинг без плакнењ со многу цврсто држење. Без SLES и парабени.

Начин на употреба: Нанесете на влажна или сува коса и стилизирајте по желба.

Категорија: таг

Опис

Гел за стајлинг за мажи, нуди и многу силно задржување и сјај.