IMEL COLOR SHAMPOO SILVER 1000 ML

1,090 ден

Шампон за неутрализација на жолтите тонови кај плава , бланширана и седа коса.Овој мек шампон е создаден да ги неутрализира несаканите жолти тонови на косата. Содржи протеини од свила за да ја потпомогне регенерацијата на косата. Нуди одлична сјајна и мека коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за неутрализација на жолтите тонови кај плава , бланширана и седа коса.