BARBA MATT PASTE STRONG HOLD 125 ML

1,200 ден

Мат паста за коса која обезбедува силно држење, овозможувајќи им на мажите лесно да манипулираат со својата коса. Ланолинот ја хидрира косата, а пчелиниот восок создава заштитен слој на влакното. Без SLES и парабени.

Начин на употреба: Нанесете мала количина и втријте ја во дланките.нанесете на косата и стилизирајте по желба.

Категорија: таг

Опис

Мат паста за коса која обезбедува силно држење.