IMEL HAIR BOOSTER TREATMENT MASK 450 ML + SERUM 150 ML

1,850 ден

Третман за регенерирање на оштетена коса со кератин и хиалуронска киселина.
Hair Booster маска и серум за зајакнување на косата која и дава прекрасен сјај и хидратација. Нејзината ефикасност се должи на високата концентрација на хиалуронска киселина, правејќи ја косата потрајна, давајќи и волумен и свиленкаста текстура. Во комбинација со booster серумот кој содржи високи концентрации на хидролизиран кератин, создава моќен микс од активни состојки што ќе и дадат совршен резултат на вашата коса. Уште од првата употреба ќе ја почуствувате вашата коса: здрава, хидрирана и свиленкаста.

Опис

Третман за регенерирање на оштетена коса со кератин и хиалуронска киселина.