BARBA HAIR & BEARD WAX 125 ML

1,100 ден

Совршен восок за стилизирање и контрола на вашата коса и брада.Обезбедува флексибилно силно држење без да остава никакви лепливи остатоци. Ја одржува косата и брадата хидрирани и дава природен сјај.Без парабени.

Начин на употреба: Нанесете мала количина на вашите дланки и протријте.Нанесете на вашата коса или брада и стилизирајте по желба.

Категорија: таг

Опис

Совршен восок за стилизирање и контрола на вашата коса и брада со цврсто држење и природен сјај.