BARBA MOJITO SHAMPOO 300 ML

850 ден

Машки шампон кој дава свежина и подмладување на машката коса.Наменет е за секојдневна употреба. Неговиот богат состав со есенцијални масла се грижи за здравјето на косата. Внимателно ја чисти косата и скалпот. Без парабени и силикони.

Категорија: таг

Опис

Машки шампон кој дава свежина и подмладување на машката коса.