KEUNE 1922 WORLD-CLASS WAX 75 ML

990 ден

Силен восок со средна цврстина и прекрасен сјај наменето за кратка до средна коса.Содржи коноп и кератин.Се нанесува на влажна и сува коса.

Категорија: таг

Опис

Силен восок со средна цврстина и прекрасен сјај.