REDKEN BREWS CLAY POMADE 100 ML

1,650 ден

Оваа глина за машка коса од Redken Brews е врвен стајлер за тенка  коса. Употребете ја глинената помада и додадете груба текстура со максимално задржување  на тенката коса.

Начин на употреба: Втријте мала количина Redken Brews Clay Pomade во рацете и поминете низ влажна или сува коса за да ја стилизирате.

Опис

Помадата од глина за максимално задржување и природен груб финиш  е погодна за сите типови коса, но особено добро делува на тенка коса на која и е потребна помош при држење на фризурата.