STMNT MATTE PASTE 100 ML

1,400 ден

Мат паста за обликување на коса со  долготрајна текстура ,силна контрола и супер мат финиш. Немрсна формула која  лесно се мие.

Начин на употреба: Нанесете мала количина на сува коса и обликувајте. Или обработете ја влажната коса пред да ја фенирате или да ја исушите на воздух. Сакате да биде помалку мат? Се меша со STMNT Shine паста.

Опис

Мат паста со цврст и супер мат финиш.