STYLE FIRM FINISH HAIR GEL 150 ML

490 ден

Гел за коса со цврсто држење и сјаен финиш.

Опис

Професионален гел за коса со формула за брзо сушење која може да ја скроти и најпребирливата коса. Косата е мазна и природно сјајна по употреба. Не ја масти и залепува косата.  Погоден за сите типови на кратка коса.

Начин на употреба: Нанесете го  на сува или влажна коса и стилизирајте по желба.