STYLE FINISH POMADE 100 ML

650 ден

Помада за обликување на коса која  обезбедува цврсто, но флексибилно задржување со сјаен финиш.

Опис

Помада за обликување на коса која  обезбедува цврсто, но флексибилно задржување. И дава сјај на вашата коса и е одличен избор за мазен, сјаен изглед. Бидејќи е на база на вода, лесно се измива. Погодна за кратка и средна коса, особено за густа и виткана коса.