TEXTURE VOLUMISING POWDER 10GR

1,090 ден

Пудра за волумен и подигање на коренот со екстремен мат финиш.

Категорија:

Опис

Пудра за волумен и подигање на коренот со екстремен мат финиш.Моќна пудра за стилизирање со најсовремена формула со високи перформанси кои се неопходни за целосна нега на косата и креативни фризури како никогаш досега.
Содржи UV-филтер интегриран во Pixel технологија и истовремено ја штити косата од UV зраци.
Се нанесува на сува коса за време на стилизирање!!!