ROOT ACTIVATING SHAMPOO 300ML

880 ден

Шампон кој содржи таурин и карнитин што го стимулираат коренот на скалпот.

Категорија:

Опис

Шампон кој содржи таурин и карнитин што го стимулираат коренот на скалпот.Ја зајакнува косата и го намалува губитокот на косата после 4 недели континуирано користење во комбинација со Root Activating лусионот.Формулата со Pixel технологија го враќа младешкиот изглед и квалитет на косата и го осигурува сјајот на нејзината боја.Поризвод за секојдневна употреба.