STYLE FINISH SHINE SPRAY 300 ML

650 ден

Спреј кој и дава сјај на косата и го елиминира разлетувањето.

Опис

Спрејот за сјај обезбедува луксузна фризура со сјај , ја скротува непослушната коса и ги прикрива расцветаните и суви врвови.

Начин на употреба: Нанесете  на сува коса по обликувањето за да ја продолжите долговечноста на фризурата и да и дадете сјај на косата.