STMNT GROOMING SPRAY 200 ML

1,400 ден

Вашата повеќенаменска поддршка за подготовка и стил. Олеснува чешлање, фенирање и управливост. Создава погусто чувство на коса .Лесно држење, без вкочанетост. Природна завршница. Нелеплива формула која работи одлично со други производи за текстура.

Начин на употреба: Испрскајте рамномерно на влажна коса пред фенирање или оставете да се исуши на воздух. Создава идеална основа за понатамошен стил.

Опис

Повеќенаменски спреј за подготовка на косата за стилизирање и подобрување на другите производи за стајлинг.