STMNT DRY CLAY 100 ML

1,400 ден

Креирајте  долготрајна сува текстура со супер силна контрола и екстра мат финиш  со овој фантастичен производ за стајлинг кој лесно се мие.

Начин на употреба: Загрејте  мало количество со големина на врвот на прстот помеѓу дланките и втријте темелно додека не стане управливо. Нанесете на сува или влажна коса.

Опис

Сува глина за креирање ектра цврста текстура со мат финиш.