SCALP CLINIX FLAKE CONTROL SHAMPOO 300 ML

1,300 ден

Шампон за контрола на ронливиот скалп .Нежно, но ефикасно го чисти скалпот и косата.

Категорија:

Опис

Шампон за контрола на ронливиот скалп кој содржи екстракт од октопирокс и корен од ѓумбир што го остава вашиот скалп без снегулки и дава чувство на свежина и ревитализација.Нежно, но ефикасно го чисти скалпот и косата. Ги отстранува видливите снегулки.Го смирува чувството на чешање и иритации на скалпот со ефект на ладење .Делува нежно, но ефикасно против првутот и помага во спречување на нови снегулки од првут .Масирајте го скалпот 2 мин и потоа исплакнете .