PROYOU THE FIXER REPAIR SHAMPOO (350ml)

680 ден

Шампон за реконструкција на оштетена коса 350мл

Категорија: ,

Опис

Шампон за реконструкција на оштетена коса. Длабински ја чисти, регенерира и зајакнува слабата коса, и ја прави мека витална и сјајна.