PRO YOU™ THE WINNER ANTI-HAIR LOSS INVIGORATING SHAMPOO 350ml

760 ден

Шампон против опаѓање на косата 350мл

Категорија: ,

Опис

Шампон против опаѓање на косата. Наменет е за коса која е слаба и има алопеција. Го продолжува животот на косата, го зајакнува влакното и ја одржува косата здрава со што го забрзува и нејзиниот раст.