EKSPERIENCE PURITY SHAMPOO 1000ml

2,940 ден

Шампон за скалп кој е склон на перутење.

Категорија: ,

Опис

Шампон за скалп кој е склон на перутење.  Содржи комплекс аквамарис, кафеава алга, климбазол и екстракт од нане. Го ревирализира скалпот и го прави чист, мек и заштитен.