EKSPERIENCE SEBUM CONTROL SHAMPOO 250ml

1,250 ден

Шампон наменет за контролирање на лачењето себум кај мрсен скалп.

Категорија: ,

Опис

Шампонот е наменет за да се намали претераното лачење на себум кај мрсен скалп.
Содржи комплекс аквамарис, кафеава алга и хијалуронска киселина.