EKSPERIENCE WAVE REMEDY SHAMPOO 250ml

1,250 ден

Anti frizz шампон за виткана коса и коса која е склона кон прекршување.

Категорија: ,

Опис

Anti frizz шампон за виткана коса и коса која е склона кон прекршување.
Ја подобрува еластичноста на косата, превејќи ја свиленкаста и мека на допир.
Содржи комплекс аквамарис, екстракт од црвена алга, пантенол и пченична аминокиселина.