PROYOU THE TWISTER SCRUNCH (350ml)

990 ден

Pro You the twister scrunch – curl activating gel 350ml – гел крем за виткана коса, за дефинирање на кадрици.

Категорија: , таг

Опис

Дава совршена дефиниција на природните таласи, локните и минивалот. Го зголемува волуменот и сјајот на косата, а истовремено и благо зацврстува. Ја прави косата отпорна на влагата од воздухот. Се нанесува на мокра коса и не се измива.