PROYOU THE TWISTER SHAMPOO 350ML

680 ден

Pro You The Twister Shampoo 350ml -шампон за виткана коса.

Опис

PROYOU THE TWISTER SHAMPOO 350ML -Шампон за хидратација и нега на виткана коса. Со својот insta bonce system ги раздвојува и дефинира локните и кадриците. Исто така ги зголемува сјајот и хидратацијата на косата.