EKSPERIENCE ANTI HAIR LOSS SHAMPOO 1000ml

2,940 ден

Ревитализирачки шампон за слаба, тенка и коса која опаѓа.

Категорија: ,

Опис

Ревитализирачки шампон за слаба и тенка коса. Идеален за спречување на опаѓање на косата. Содржи комплекс аквамарис, хидролизирана црвена алга, хијалуронска киселина и креатин.