PRECISION BLEND NATURAL GREY BLENDING HAIR COLOR MEDIUM ASH 40ML

720 ден

Фарба специјлно направена за мажи што ќе го освежи вашиот изглед и ќе ги покрије седите влакна на косата и брадата за само 5 минути.

Категорија:

Опис

Фарба специјлно направена за мажи што ќе го освежи вашиот изглед и ќе ги покрије седите влакна на косата и брадата за само 5 минути.
Новата и подобрена American Crew Precision Blend 5/6 ,средно сива боја ви дава природна покривност на бели влакна .Се меша во однос 1:1.
.Веганска формула, збогатена со витамин Б5 за дополнителна хидратација. Постепено избледување.