POWER CLEANSER STYLE REMOVER 250ml

990 ден

Шампонот за чистење на нормална до мрсна коса.

Опис

Шампонот за чистење на нормална до мрсна коса може да се пофали со уникатна формула која работи да ја чисти и храни косата секојдневно. Совршен за употреба на сите типови коса, овој шампон дава крајно чиста коса, додека го освежува и подмладува скалпот. Исто времено ја зајакнува и порава косата.