MY HAIR MY CANVAS ME TIME EVERYDAY SHAMPOO 251 ML

1,850 ден

Нежен и безбеден за бои, ова е вашиот секојдневен вегански хидратантен шампон. Формулата со вегански ботанички кавијар од одржливи извори е хидратантна и го подобрува целокупниот изглед на косата и ја измазнува кутикулата за да додаде отскокнување и сјај. Формула со екстракт од воден крин  го зголемува сјајот и ја подобрува управливоста за мека и еластична коса.

Опис

Нежен вегански навлажнувачки шампон кој го подобрува сјајот, додава мазност и ја подобрува управливоста на косата. За повеќето типови коса.