DUALSENSES JUST SMOOTH SHAMPOO 250 ML

990 ден

Шампон за нега и измазнување на нескротлива коса склона на фриз ефект.

Опис

Шампонот веднаш ја скротува непослушната коса и нуди негување и заштита. Благодарение на специјалната технологија Fade Stop, шампонот е нежен како вода дури и на бојадисана коса. Маслото од Kukui орев што го содржи ја измазнува косата и обезбедува лесна нега и импресивен сјај. Го неутрализира разлетувањето го олеснува четкањето и негата на косата.