MEN TONIC 150ML

1,800 ден

Тоник за ревитализација на скалпот.

Категорија:

Опис

Тоник за ревитализација на скалпот.Моментално го освежува и реватилизира скалпот.Дава чуство на свежина на скалпот, со стимулирачки и разладен ефект.По миењето со шампон,втријате го во скалпот.Не се плакне .