DUALSENSES ULTRA VOLUME BODIFYING SPRAY 150ML

1,080 ден

Спреј кој не се плакне за креирање волумен и текстура кај тенка коса.

Категорија: , , ,

Опис

Спреј за текстура што создава повеќе волумен на косата  од корен до  врв. Наменет специјално за тенка коса,овој спреј ја отплеткува косата и обезбедува директен волумен.

Начин на употреба: Нанесете на измиена коса исушена со пешкир. Потоа оставете го да се исуши. Не плакнете.