MEN STYLING POWER GEL 150ML

980 ден

Гел кој дава јако зацврстување и трајна контрола.

Категорија:

Опис

Power гел кој дава јако зацврстување и трајна контрола.Гелот од линијата на DUALSENSES за сјаен финиш се нанесува на сува или влажна коса и е погоден за секој тип на коса.