DUALSENSES SILVER SHAMPOO 250ML

990 ден

Шампон за неутрализирање на жолти тонови кај плава, бланширана и седа коса.

Опис

Шампонот  и дава на плавата коса униформна, ладна нијанса со интензивна сјајност на боите додека ги неутрализира непријатните жолти тонови. Благодарение на уникатната технологија Luminescine, која произведува видливи рефлексии на бојата од невидливите УВ зраци, шампонот Goldwell Dualsenses Silver и дава сјај на вашата коса. Неутрализирачкиот шампон е погоден и за седа коса и за ладни русокоси.