DUALSENSES SCALP SPECIALIST DEEP CLEANSING SHAMPOO 250ML

990 ден

Шампон за длабинско чистење на масна коса и скалп.

Опис

Шампонот е специјално дизајниран за длабинско прочистување на масен скалп. Комплексот од активни состојки ZINC-PCA го регулира производството на себум и го спречува брзото повторно измастување на косата. Goldwell Dualsenses Scalp Specialist производите се вегански и  без парабени.