DUALSENSES BLONDES & HIGHLIGHTS BRILLIANCE SERUM SPRAY 150ML

990 ден

Серум во спреј кој не се плакне  за нега и сјај плава и бланширана коса.

Опис

 

Серум спреј што не се измива содржи microPROtec комплекс и Luminescine технологија. Моментално го олеснува расчешлањето на косата, и дава сјај и ја продолжува издржливоста на бојата. Обезбедува термичка заштита. Не се плакне.