DUALSENSES JUST SMOOTH 60 sec TREATMENT MASK 200ML

1,080 ден

Маска за нега и измазнување на нескротлива коса склона на фриз ефект.

Опис

Маската за измазнување на косата благодарение на скапоценото масло од Kukui орев што го содржи, на косата и нуди нуди до 100% реставрација на косата за 60 секунди ,дава кадифена мекост и сјај. Го неутрализира разлетувањето и го олеснува чешлањето и четкањето.Добијте убава, мазна и сјајна коса речиси веднаш и уживајте во врвната контрола на стилот.

Начин на користење : нанесете по должината на косата по  шампонирање. Нека работи барем 1 минута. Исплакнете темелно