MEN STYLING TEXTURE CREAM PASTE 100 ML

990 ден

Паста за текстура со цврсто држење и природен финиш.

Категорија:

Опис

Паста за текстура со цврсто држење и природен финиш.Овозможува јако зацврстување и трајна контрола.Се нанесува на сува или влажна коса и е погодна за сите типови коса.Има неверојатно интригантна арома со освежителни ноти на ирис и бамбус , додека комбинацијата од ментол, гуарана и кофеин и дава виталност на косата и го стимулира скалпот.Протеините и пантенолот вклучени во составот ја навлажнуваат и зајакнуваат косата.