MEN HAIR & BODY SHAMPOO 300ML

1,100 ден

Шампон за секојдневна употреба за коса и тело.

Категорија:

Опис

Шампон за секојдневна употреба за коса и тело.Чисти,ревитализира, дава свежина и сјај.Ја регенерира и хидратира косата.Погоден за секојдневно чистење на косата и телото.Се грижи за косата,но и за кожата и скалпот .Овој шампон ја зајакнува и хидрира косата.