MEN THICKENING SHAMPOO 300ML

1,190 ден

Шампон за тенка и ретка коса.

Категорија:

Опис

Шампон за тенка и ретка коса.Ефикасно го полни влакното и дава густина на косата .Дава поголем волумен и косата ви станува погуста.Шампон кој го стимулира вашиот скалп.