DUALSENSES ULTRA VOLUME BODIFYING SHAMPOO 250ML

990 ден

Шампон за нега и креирање на видлив волумен кај тенка коса.

Опис

Нежен шампон за волумен , кој ги отстранува нечистотиите и дава видлив волумен кај тенката коса. Специјално формулиран со формулата Fade Stop за минимизирање на избледувањето на бојата. Исто така, содржи зајакнувачки протеин од ориз за видлив волумен и создавање на изглед на погуста коса со здрав сјај.