MEMORY GUM 100ml

790 ден

Флексибилна паста за средно држење на косата.

Категорија: , таг

Опис

Флексибилна паста за средно држење на косата.
Додава текстура и сјај на косата со мемориски ефект. Не остава лепливи и масни траги и дава природен ефект.