ICE CREAM KERATIN BE-PHASE CONDITIONER (200ml)

750 ден

Двофазен кондиционер во спреј за сува, прекршена и хемиски третирана коса збогатен со кератин и свилени протеини.

Категорија: , таг

Опис

Идеален за коса која е сува, прекршена и хемиски третирана.
Го расчешлува, обновува и хидрира влакното. Збогатен со кератин и свилени протеини, ја елеминира прекршеноста и ја штити бојата на косата, а истовремено ја прави витална и јака.
Се попрскува на измиена и просушена коса со пешкир по целата должина на косата. Не се плакне.