FILLER CONDTIONING CREAM MASK 200ML

880 ден

Kремаста маска за хидратација и пополнување на тенка и безживотна коса без волумен.

Опис

Alter Ego Italy Filler маската e идеална за  тенка и безживотна коса. Оваа серија е дизајнирана да ја згусне и хидрира косата. Сите производи се збогатени со Hairfiller Complex, создадени врз основа на кватеризирана хијалуронска киселина и природен екстракт од пченица.Mаската  ја зајакнува и навлажнува косата,  и дава волумен без да ја натежне.

Начин на употреба:Нанесете маска на влажна коса.Оставете да делува 3-5 минути, и темелно исплакнете.