L’OREAL PURE RESOURCE SHAMPOO 300ml

1,250 ден

Шампон за мрсна коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за чистење на  масна коса.
Формулата помага да се исчистат сите нечистотии од скалпот, и да се врати природниот сјај и виталност на косата.
Збогатен со:
Цитрамин и
Витамин Е.