LOREAL HOMME MATT POMADE 80 ML

1,350 ден

Помада со флексибилна текстура и мат ефект.Идеална за креирање флексибилни но насочени фризури.

Категорија: таг

Опис

Помада со флексибилна текстура и мат ефект.