L’OREAL SENSIBALANCE SHAMPOO 300ml

1,250 ден

Шампон кој уште со првата употреба го смирува осетливиот скалп.

Категорија: , таг

Опис

Шампон кој уште со првата употреба го смирува осетливиот скалп.
Збогатен е со деривати од сорбитол, хидратантни состојки и витамини ПП.
Скалпот е подобро заштитен, косата е нежна и сјајна. Нежна формула за чистење.