KEUNE 1922 REFRESHING SHAMPOO 250 ML

950 ден

Неутрален освежителен шампон за секојдневна употреба за сите типови коса кој лади поради ментолот и пеперминтот кој се додадени во формулата.Содржи кератин и коноп.Се масира на мокра коса и се остава да делува една минута,потоа темелно плакнете.

Категорија: таг

Опис

Неутрален освежителен шампон за секојдневна употреба за сите типови коса.