KEUNE 1922 PURIFYING SHAMPOO 250 ML

950 ден

Eфикасен шампон за прочистување, со цинк пиритион за борба против габата што предизвикува првут. Екстрактот од семето од канабис сатива (коноп) ја храни косата со хранливите материи што и се потребни за да расте силна и да остане свиленкаста – а креатинот и помага на косата да остане силна со намалување на кршењето. 

Категорија: таг

Опис

Eфикасен шампон за прочистување, со цинк пиритион за борба против габата што предизвикува првут.